Menu

tel. 48 663 883 877

Twoje centrum maszyn

do obróbki drewna

Firma STOLMASZ oferuje wymianę komputera maszynowego z oprogramowaniem TRIA 60.. 70... 75.. (Morbidelli), XNC, NC500, NC1000 itp. (BIESSE) na komputer PC (Windows XP) z autorskim oprogramowaniem naszej firmy.
Interfejs użytkownika oparty jest na autorskim oprogramowaniu umożliwiającym obsługę do 6 osi. Nowoczesność systemu polega na projektowaniu gotowego produktu na bazie oprogramowania CAD (dostarczonego wraz z nowym komputerem), jednocześnie program pozwala na transferowanie plików dxf. bezpośrednio do maszyny. Nowe autorskie oprogramowanie pozwala również na pełną kontrolę prędkości obrotów wrzeciona oraz posuwu prędkości na osiach. W przypadku awaryjnego zatrzymania maszyny komputer zapamiętuje ostatnie miejsce jej pracy.
Jest to najnowocześniejsze rozwiązanie pozwalające kilkunastoletniej maszynie wykonywać obróbkę materiału w formie 3D, dzięki pełnej interpolacji osi.

Więcej informacji uzyskacie Państwo kontaktując się z naszą firmą, ponieważ istnieje możliwość stworzenia indywidualnego środowiska pracy: telefon kontaktowy: 48 661-870-000